Home Uncategorized Arbenita shfaqet përvëluese në fustan të shkurtë, i theksohen të pasmet gjigante

Arbenita shfaqet përvëluese në fustan të shkurtë, i theksohen të pasmet gjigante

Arbenita Ismajli, është njëra nga modelet më të përfolura, bukuroshja kosovare, ka një kohë të gjatë që jetën e saj është duke jetuar mes Anglisë dhe Kosovës.

Ajo është bërë pjesë e brendeve të njohur të huaja, me të cilat ka bashkëpunim shumë të ngushtë.

Ani pse ka pak muaj që është bërë nënë, Arbenita vazhdon të ketë forma për tu pasur lakmi.

Së fundmi është shfaqur me një fustan të shkurtë të bardhë, ku për pak sa nuk i kanë dalë të pasmet gjigante./ORAinfo/