Home Uncategorized Me bikinet e vogla, Laureta e ‘kalli’ Robertin

Me bikinet e vogla, Laureta e ‘kalli’ Robertin

Çifti me i ri i showbizit shqiptar, Laureta dhe Robert po e shijon lidhjen e tyre të dashurisë.

Ata për momentin janë duke i kaluar pushimet si çift, shkruan InfoKosova.

Së fundi ata publikuan një selfie.

Gjoksi i zjarrtë i Lauretes në bikinit e vogla ishte ai i cili mori vëmendje të madhe./InfoKosova/

Shiko foton: