Home Uncategorized Hana e Loredanes me këtë gjest e dëshmon edhe njëherë se është...

Hana e Loredanes me këtë gjest e dëshmon edhe njëherë se është vajza e Mozzikut

Hana është vajza e vetëm e reperve Mozzik dhe Loredana.

Bukuroshja duket se i ka ngjare mjaftë shumë Mozzikut në pamje të parë, shkruan InfoKosova.

Edhe pse në moshë të vogël, Hana u përball me ndarjen e prindërve, megjithatë dashurinë e tyre e ka të pakushtëzuar.

Ndryshe pas shumë ndarjesh e ribashkime, Loredana e Mozzik kanë vendosur t’i japin fund lidhjes së tyre njëherë e mirë./InfoKosova/

Shiko foton: