Home Uncategorized Asistentja e Robert Berishes e zjarrtë ne bikine

Asistentja e Robert Berishes e zjarrtë ne bikine

Erjona Sejdiu, u bë e njohur si asistentja e Robert Berishes në emisionin “Robi Plaket kur don vetë”.

Ajo mori vëmendje me bukurin e saj dhe zgjuarsinë, shkruan InfoKosova.

Së fundi Erjona është fotografuar me bikine në rrjete sociale e cila po duket tepër bukur.

Ndryshe Erjona ka kohë që po e sfidon vetën në aktrim tek seriali “Sha je be tu folën”./InfoKosova/

Shiko foton: