Home Uncategorized Kaq zonja i ka motrat kengetarja Gili

Kaq zonja i ka motrat kengetarja Gili

Gili është këngëtarja që me muzikën e saj arriti të jetë një ndër më të pëlqyerat e publikut për vite me radhë.

Këngët e saj degjohen dhe këndohen edhe sot pas shumë vitesh, shkruan InfoKosova.

Edhe pse Gili është shumë aktive në rrjete sociale, rrallëherë e shohim të postojë fotografi me familjen e saj .

Ajo kishte postuar një fotografi me dy motrat e saj, e që me këtë Gili ia ka vënë edhe një mbishkrim emocionues./InfoKosova/

Shiko foton: