Home Uncategorized E veshur firmato, Arta Nitaj vë në pah të pasmet rrumbullake

E veshur firmato, Arta Nitaj vë në pah të pasmet rrumbullake

Arta Nitaj është njëra ndër modelet që krijon lajme me paraqitjen e saj.

Ajo është në qendër të vëmendjes me secilin postim të saj.

Madje ajo komentohet shumë edhe për pushimet e saj luksoze, në vendet më me zë në botë, së fundi ajo ka postuar disa imazhe nga pushimet në Itali ku janë vënë fokus linjat e saj trupore.

Dukjen ajo e përshtati me sandale ‘Louis Vuitton’, ndërsa flokët e gjata i la prapa supeve me dy gërsheta përpara.

“Lumturia është aq e bukur”, shkruan Arta në mbishkrimin e fotografive.

Modelja ishte pjesë e klipit të Dafinës dhe Kidës “Luje belin”, ku u komentua shumë për dukjen e saj e cila nuk përshtatej edhe aq me atë në ‘Instagram’./Lajmi/