Home Uncategorized Mos pyesni si e bëri trupin peshk Majlinda Zeka, shikoni si e...

Mos pyesni si e bëri trupin peshk Majlinda Zeka, shikoni si e ku!

Majlinda Zeka është një nga femrat më të komentuara sa i përket linjave trupore. Kështu, ajo nuk heziton që t’i shfaq këto linja e aq më pak nga plazhi por edhe nga palestra, shkruan Kosovarja.

Zeka zbulon kështu se trupi i saj si peshk është rezultat i të bërit fitness dhe se shumicën e kohës ajo e kalon pikërisht në palestër.