Home Uncategorized Xherdan Shaqiri ja kalon vushtriasit, i pi 160 çaja rusi në ditë

Xherdan Shaqiri ja kalon vushtriasit, i pi 160 çaja rusi në ditë

Futbollisti i njohur gjilanas, Xherdan Shaqiri është njëri nga futbollistët më të mirë.

Edhe pse është shumë i angazhuar në punë, ai gjen kohë të jetë aktiv edhe në rrjetet sociale, Shaqiri ka treguar se i pëlqen çaji i rusit dhe me shaka ka treguar se gjatë tërë ditës i pinë 160 çaja rusi.

Si duket këtë Xherdani e ka lidhur me një deklaratë që e kishte thënë një banor i qytetit të Vushtrrisë, se gjithë ditën i pi 70 çaja rusi.

Shaqiri u lind në Gjilan në Zvicër është shpërngulur në moshë të re, duke filluar trajnimet për futboll prej vitit 1999./Kosovarja/

Shiko foton: