Home Uncategorized Veç nafakë, nusja e Emalit reklamon shtëpinë luksoze

Veç nafakë, nusja e Emalit reklamon shtëpinë luksoze

Të kesh katër fëmijë, dhe ta mbash trupin në formë, sigurisht së Ermali është njeriu më me fat në botë.

Gardëroba, makinat, aksesorët dhe shtëpia luksoze janë vetëm disa që nusja bukuroshe e Ermal Fejzullaut, Ariana, pothuajse i poston cdo ditë në rrjetin social instagram, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka postuar përsëri enterierin e shtëpisë luksoze në të cilën jeton.

Pamja mahnitëse e bënte atë të veçantë./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh