Home Uncategorized Gold Ag publikon foton me të ëmbël me gruan dhe djalin

Gold Ag publikon foton me të ëmbël me gruan dhe djalin

Gold Ag është një ndër personat që e shpreh më së shumti dashurinë që ka për të birin.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek publiku, nuk mungon me imazhe të shumta.

Ai kohë me parë është bërë pind për hertë të parë.

Ndërsa se fundmi ka publikuar një foto të bukur me gruan dhe djalin e tij, Guerilin, kaq bukur po duken të tre në këtë ditë vikendi. /ORAinfo/