Home Uncategorized Eni bën shaka me bashkëshortin, Genci s’dëshiron ta publikoj në këtë gjendje

Eni bën shaka me bashkëshortin, Genci s’dëshiron ta publikoj në këtë gjendje

Eni Koci dhe Genc Prelvukaj janë në pritje për tu bërë prindër.

Ata do bëhen me një vajzë lajm që e bënë të ditur vetë përmes një sekuence në videoklipin e tyre të fundit.

Së fundmi Eni publikoi një video duke bërë shaka me Gencin.

Ajo thotë se ka mbetur e bardhë derisa Gencin e ka djegur dielli ku edhe shihet duke mbuluar fytyren./InfoKosova/

Shiko videon: