Home Uncategorized Beniada ‘djeg’ rrjetin, tregon të pasmet e formësuara

Beniada ‘djeg’ rrjetin, tregon të pasmet e formësuara

Beniada Nishani është njëra prej protagonisteve më të dashura të publikut në edicionin e parë të ‘Big Brother VIP’.

Biondja e bukur arriti deri në finale të spektaklit televiziv dhe mes tjerash veçohej edhe për dukjen e saj.

Tash kur kanë kaluar muaj nga përfundimi i BB VIP ajo ende vazhdon të marr vëmendje me paraqitjet e saj.

Së fundi ajo ka pozuar nga anash duke vënë në pah format përfekte trupore dhe po duket kaq tërheqëse.