Home Uncategorized Atdheu po mendon t’i mbyll rrjetet sociale, arsyen e tregon vet ai

Atdheu po mendon t’i mbyll rrjetet sociale, arsyen e tregon vet ai

Atdhe Xharavina ishe pjesë e sezones së dytë të spektaklit “Për’Puthen”.

Edhe pse ka kohë që ai ka dalë nga ky spektakël, Atdheu vazhdon të komentohet në media rozë lidhur me jetën e tij private.

E ai erdhi në një intervistë këtë episode të emisionit “Mirage”, Xharavina foli dhe për rrjete sociale dhe tregoi se po mendon që t’i mbyllë krejtësisht ato.

Por pse Atdheu po mendon që ti mbyll këto rrjete sociale? ndiqeni videon për më shumë :