Home Uncategorized Arta Nitaj më mirë mos ta vishte këtë fustan, se sa ta...

Arta Nitaj më mirë mos ta vishte këtë fustan, se sa ta vishte

Kur përmendet Arta Nitaj, pa dyshim se në mendje do të iu vijë trupi i saj i tonifikuar.

Përmasat e saj joshëse e bënë atë të veçantë dhe të komentohet çdo ditë, shkruan InfoKosova.

Arta ka postuar një fotografi të re në instagram.

E veshur me një fustan të bardh, i cili mezi po ia mbulonte gjoksin, Arta për pak sa nuk zbuloj gjithçka edhe me pjesën e hapur të këmba./InfoKosova/

Shiko foton: