Home Uncategorized Adelina publikon foto nga shtrati me djalin, çfarë nuk shkon me pamjen...

Adelina publikon foto nga shtrati me djalin, çfarë nuk shkon me pamjen djalit të saj

Adelina Tahiri tani i kthyer jetës normale, pas një pushimi që e pati me familjen e saj të vogël.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia tani po kalon në ditët e saj më të mira, ndonëse u paragjykua shumë pas lidhjes së saj me burrin maqedonas 50 vjeçar, shkruan InfoKosova.

Adelina është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë poston momente nga jeta e saj private e publike.

Ndonëse e mbajti të fshehur foton e djalit, Adelina tani poston jo rrallëherë fotografi me të, e sot ka postuar një fotografi nga shtrati por ajo çka merr gjithë vëmednjen është pamja jo e mirë e djalit të saj pasi shihet se ështe djegur nga rrezet e diellit./InfoKosova/

Shiko foton: