Home Uncategorized Pas pushimeve në Zanzibar, Arta Nitaj shtatzën?

Pas pushimeve në Zanzibar, Arta Nitaj shtatzën?

Modelja Arta Nitaj për disa ditë ishte për pushime në Ishullin privat të Bill Gates.

Në bazë të lokacionit të etiketuar, ajo ka treguar se ndodhet në ‘Gabi Beach Zanzi’ që ndodhet në Kiëengëa (një fshat në ishullin tanzanian, Unguja, pjesë e Zanzibarit), shkruan InfoKosova.

Nga atje Arta publikoj fotografi te ndryshme e veshur me bikine dhe trupin në formë.

E kur u kthye në Kosovë, Arta mori pjesë në klipin e fundit të bashkëpunimit në mes të Dafina Zeqirit dhe Kides.

Disa fotografi të shkëputur nga klipi, Arta shihet me tule dhe barkë të fryrë, ku kjo foto ka ngjallë dyshime të ndjekësit për një shtatzëni të fshehur të Artës./InfoKosova/

Shiko foton: