Home Uncategorized Nusja e Ermalit zonjë edhe në shtëpi, publikon video teksa mbledh spinaq

Nusja e Ermalit zonjë edhe në shtëpi, publikon video teksa mbledh spinaq

Kur behet fjalë për stilin dhe fotografitë e pushimeve lukosoze pa dyshim se Ariana bënë në mesin e atyre persona.

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve, bashkëshortja e Ermalit nuk ia lëshon rrugën edhe vajzave të reja me trupin dhe veshjen e saj, shkruan InfoKosova.

Nëse jeni mësuar ta shihni të rregulluar deri në detajin e fundit në instagram, Ariana është edhe mjaftë shtëpiake.

Së fundi ajo ka publikuar video duke mbledhur spinaq në një kopsht shtëpie./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh