Home Uncategorized Momenti kur Ledrit i rrëzohet torta e ditëlindjes në festën e Sarës

Momenti kur Ledrit i rrëzohet torta e ditëlindjes në festën e Sarës

Gjatë ditës së djeshme, Sara Hoxha ka festuar ditëlindjen e saj.

Partnerja e Ledri Vulës ka pranuar urime të shumta nga miq dhe familjarë.

Sara ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj, ku të pranishëm ishin shumë fytyra publike.

Një “rreng” Ledri e përgaditi për Sarën dhe reagimi i saj ishte për t’u shkrirë së qeshuri.

Ledri po surprizonte Sarën teksa rëzoi torten në tokë, gjë e cila shkaktoi shumë të qeshura dhe u tejkalua me puthje e përqafime nga çifti.

Përndryshe, Ledri e Sara janë prindër të një vajze të quajtur Poem./Lajmi/

Shiko videon: