Home Uncategorized Miss Universe Kosova qenka aq tradicionale, shfaqet me plis

Miss Universe Kosova qenka aq tradicionale, shfaqet me plis

“Miss Universe Kosova 2022”, Roksana Ibrahimi ditë më parë e ka rrëmbyer kurorën dhe mban këtë titulll të së bukurës.

E bukura e vitit, ka treguar se e do tradicionalen dhe se i pëlqen edhe të vishet me rroba që flasin për traditën dhe kulturën e shqiptarve.

Ajo së fundmi e ka konfirmuar këtë përmes disa imazheve në llogarinë e saj në Instagram.

Teksa ne koke mban plisin ajo po duket tejet bukur dhe atraktive.