Home Uncategorized Me vallëzimin ngacmues, Era Istrefi nuk lë vend për imagjinatë

Me vallëzimin ngacmues, Era Istrefi nuk lë vend për imagjinatë

Ndërkohë që vazhdon me koncertet muzikore, Era Istrefi po merr gjithnjë e më shumë vëmendje me performancat e saja.

Këngëtarja e njohur për figurën mbresëlënëse trupore ka marrë sërish vëmendjen e fansave me dukjen e saj.

Në koncertin e radhës, 27-vjeçarja është shfaqur me një fustan të shkurtër që ia theksonte linjat e admiruara.

Dhe derisa merrte gjithë vëmendjen me dukjen e saj, ajo e ka rrëmbyer spektaklin edhe me vallëzimin ngacmues.


E shoqëruar nga dy valltare, Era ka bërë ‘twerk’ ndërkohë që interpretonte hitin e saj të fundit, “TKRKT”.