Home Uncategorized Ky është vendi ku u njohën e u dashuruan Rita e Fidani?

Ky është vendi ku u njohën e u dashuruan Rita e Fidani?

Rita dhe Fidani janë çifti simpatik i skenës muzikore, që tashmë kanë një mori këngësh të shoqëruara me videoklipe.

Çift në jetë e në skenë, dyshja po ja dalin mjaftë mirë në çdo aspekt, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja kanë zbuluar se janë njoftuar në një studio muzikore dhe se hapin e parë e ka bërë Fidani, të cilit Rita i pëlqej menjëherë.

Rita e Fidani më herët nuk kanë qenë të njohur, ani pse që të dy kanë pasur tentativa të vazhdueshme për tu bërë pjesë aktive e tregut tonë muzikor.