Home Uncategorized Gresa Behluli më në fund e tregon bashkëshortin e saj me foto

Gresa Behluli më në fund e tregon bashkëshortin e saj me foto

Këngëtarja Gresa Behluli po jeton ca ditë të bukura pushimi në Kemer të Turqisë.

Gresa në pushim është bashkë me të shoqin dhe djalin e tyre Diellin, të cilin publiku kishte rast ta shihte në videoklipin e këngës “Si dy nana”.

Po, bashkëshortin e Gresës a e keni parë ndonjëherë? Në të vërtet, paraqitjet e Gresës në rrjete sociale, apo në media me të shoqin janë thuajse zero, shkruan “Kosovarja”.

Ama, gjatë këtyre pushimeve, si rrallë herë Gresa ka bërë disa postime ku në fokus është bashkëshorti i saj.