Home Uncategorized Rina Balaj e tëra në ‘’shkëlqim’’, çfarë i ka bërë trupit kështu

Rina Balaj e tëra në ‘’shkëlqim’’, çfarë i ka bërë trupit kështu

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë.

Në imazhet e fundit ajo duket për mrekulli, herë si Pipi Çorapegjata, herë si një vajzë tejet elegante dhe plot sharm.

Në fotot e fundit, Rina shkëlqen e tëra, e veshur me një fustan të zi ku e vë në pah aq bukur ngjyrën e ‘nxirë’ nga dielli, trupi i saj duket më i ‘lëngshëm’ se asnjëherë më parë.

Ndryshe, Rina Balaj është tejet aktive në projekte muzikore, ku së fundmi më shumë po qëndron në Greqi dhe nga atje po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore./kosovarja