Home Uncategorized Nuk do ta besoni, kështu duket Adrola pa grim

Nuk do ta besoni, kështu duket Adrola pa grim

Adrola Dushi, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë, që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Në shumicën e kohës, Adrolën jemi mësuar ta shohim me grim të rëndë dhe në pasarela, mirëpo ajo edhe në jetë të përditshme është një femër shumë e bukur.

Këtë e ka dëshmuar kur ajo është shfaqur pa pikë grimi në fytyrën e saj, sa e bukur që është./ORAinfo/