Home Uncategorized E vogla e motrave Mustafa sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi...

E vogla e motrave Mustafa sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi Lulja

Këngëtarja kosovare e cila është e njohur për punën e saj si një këngëtare pop, tradicionale moderne dhe popullore.

Lule Mustafa sot feston ditëlindjen, shkruan “Kosovarja”.

E vogla nga 8 motrat Mustafa mbushi plotë 32 vite jetë.

Ajo mori urime të ndryshme të veçanta të cilat i bëri publike në profilin e saj zyrtarë të Instagramit.

Urime!