Home Uncategorized Arta Nitaj zbulon pa dashje “zogun”

Arta Nitaj zbulon pa dashje “zogun”

Kush është Arta Nitaj? Këtë pyetje mund ta bëjnë me të drejtë ata që nuk janë shumë të përfshirë në rrjete sociale.

Arta Nitaj është një vajze në Peja, “produkt” i rrjeteve sociale, që për shkak të numrit të ndjekësve në “Instagram” u bë pjesë e një seriali kosovar.

Për një kohë u angazhua edhe në televizion në rolin e prezantueses, por që nuk e vazhdoj më tej për shkak të udhëtimeve nëpër botë, shkruan “Kosovarja”.

Arta, vazhdon të publikoj edhe më tej foto provokuese dhe me raste nxjerr më shumë se që duhet në publik.