Home Uncategorized Tuna habit me veshjen e saj serioze që ka vesh në piknik!

Tuna habit me veshjen e saj serioze që ka vesh në piknik!

Altuan Sejdiu e njohur si Tuna, është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera, ajo ka kohë të gjatë se është pjesë e skenës, por që kohëve të fundit disi është shkëputur, pasi është përkujdesur më shumë për rritjen e dy fëmijëve të saj.

E tani Tuna ka nisur t’iu rikthehet rrjeteve sociale, ku bën postime nga përditshmëria e saj, Tuna se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet në natyrë.

E veshur me një fustantë bardhë e goxha serioz, Tuna po duket kaq bukur, ndërsa është prapsaskesa ajo që merr gjithë vëmendjen, aty shihen dy femra të veshura dhe të shtrira në një tendë të bardhë.

A është kjo pjesë e klipit të ri të Tunës, apo është ndonjë festë me shoqëri? Këtë e di me së miri Tuna e cila nuk ka dhënë sqarime. /ORAinfo/