Home Uncategorized Monika Lubonja mbeti shtatzëne kur ishte në shkollë

Monika Lubonja mbeti shtatzëne kur ishte në shkollë

Aktorja e njohur shqiptare Monika Lubonja u bë pjesë e “Big Brother VIP” dhe në rrugëtimin e saj në këtë spektakël ka pasur ulje-ngritje të shpeshta.

Ajo, në shtëpinë e vëzgjuar nga telekamerat nuk e ka treguar një histori që ka lënë gjurmë në jetën e saj, e që ka të bëjë me shtatëzaninë e pa planifikuar, shkruan “Kosovarja”.

“Isha e dashuruar në shkollë, ngelëm pak shtatzënë, aksidentalisht. Shoqëria më thoshte “ua e tmerrshme ç’të gjeti ty”.

Kisha në plan të parë të bëja filma, teatër se sa kisha filluar të luaja dhe vajta ta abortoj vajzën.

Mamaja ime duke qenë mjeke e sinjalizuan dhe më tha “të merr, s’të merr ai, këtë fëmijë do ta bësh, edhe ne do të dalim për zot”, ka thënë Monika.