Home Uncategorized Mihrija pozon në ‘trenerka’ duket si vajzë e re

Mihrija pozon në ‘trenerka’ duket si vajzë e re

Mihrije Braha nuk po i ndjen vitet.

Para pak dite ajo u bë vjehërr dhe duket si të ishte nuse.

Në foto e fundit që publikoi shihet e veshur në rroba sportive.

Dhe me format trupore që ka ajo po duket si të ishte vajzë e re./InfoKosova/

Shiko foton: