Home Uncategorized Marigona shtatzënë, vishet kaq bukur si zonjë

Marigona shtatzënë, vishet kaq bukur si zonjë

Marigona Krasniqi është në pritje të ëmbël.

Modelja e njohur dhe boksieri Robin Krasniqi pritet të bëhen prindër të një djali.

Së fundmi Marigona na mahniti me fotot që postoi.

Veshur në fustan të kaltërt është shtatzëna më e ëmbël që kemi parë./InfoKosova/

Shiko foton: