Home Uncategorized Çka po zihet mes Dhurata Dorës e Elvana Gjatës?

Çka po zihet mes Dhurata Dorës e Elvana Gjatës?

Vera e vitit 2022 ka nisur me bashkëpunime nga estrada shqiptare.

Një tjetër hit që do të lansohet pritet të vije nga diva e muzikës Dhurata Dora në duet me Elvana Gjatën.

Në Instastory kanë postuar të dy menaxherët e këngëtareve të cilët duket se po e paralajmëron këtë super projekt.

Ata u shfaqen nga Turqia dhe po qëndrojnë atje për xhirimet e klipit, kështu që qëndroni gati sepse diçka e bukur po vjen nga dyshja fantastike./Indeksonline/