Home Uncategorized 68 vjeçarja mahnit të gjithë me format e saj në bikine

68 vjeçarja mahnit të gjithë me format e saj në bikine

Christie Brinkley (68) ka mahnitur me bikine derisa ka treguar këmbët e saj të tonifikuara dhe belin e saj të hollë.

Christie Brinkley është shfaqur me një trup të mahnitshëm pavarësisht moshës së saj, e ku ka postuar disa fotografi në Instagram.

Modelja e mahnitshme që ka 68 vjet ka ditur që të ruajë format e saj.

Ajo ka treguar format e saj teksa vazhdon ta promovojë verën e saj organike të quajtur Bellissima dhe e cila është bërë shumë e njohur dhe e shitur në të gjitha tregjet. /Express/