Home Uncategorized Kimia që kanë Noizy dhe Loredana në këto fotografi lë vend për...

Kimia që kanë Noizy dhe Loredana në këto fotografi lë vend për spekulime

Reperi Noizy dhe Loredana kanë bashkuar forcat për një duet.

Dyshja e shumë komentuar kanë zbuluar se sonte në mesnatë do të lansojnë projektin e tyre.

Përmes imazheve dhe fotografive mjaft të afërta, projektin e kanë kompletuar edhe me videoklip.

“Atak në zemër” kishte shkruar artisti Noizy në mbishkrimin e imazheve të postuara në Instagram duke treguar se një super hit është duke ardh nga dyshja.