Home Uncategorized Kejvina kthjella shfaqet pa të brendshme

Kejvina kthjella shfaqet pa të brendshme

Modelja e njohur, Kejvina Kthjella për shkak të linjave të saj trupore dhe provokimeve të vazhdueshme, thuajse është gjithëherë në objektiv të mediave online.

Këtë herë fokus i këtij artikulli Kejvina është për shkak se doli pa të brendshme, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ajo publikoi foto dhe video ku shihet me një fustan tejet të veçantë, i cili ia vë në pah si rrallë herë format trupore.