Home Uncategorized Gjyle Qollaku paska ndryshuar krejt, me farmerka të grisur e syze moderne...

Gjyle Qollaku paska ndryshuar krejt, me farmerka të grisur e syze moderne duket si 20 vjeçare

Gjyle Qollaku është këngëtarja e njohur e muzikës popullore, që viteve të fundit nuk është shfaqur shumë në publik.

Dikur mjaftë aktive me këngë të reja e videoklipe, sot Gjylja nuk po duket gjëkundi.

Këngëtarja, në fotot e fundit të postuara në Instagram, shfaqet shumë në formë dhe më moderne se asnjëherë më parë.

Nëse nuk do të ishin kaçurrelat identifikuese, me këtë stil, vështirë se do të njihej Gjyle Qollaku, që më e re po duket tani sesa para 10 vitesh./kosovarja