Home Uncategorized Elita shkon më shoqe në deti, e ‘nguc’ rëndë Gjikon duke ekspozuar...

Elita shkon më shoqe në deti, e ‘nguc’ rëndë Gjikon duke ekspozuar asetet e saj

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko, lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota, krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi po relaksohet me shoqe në bregdetin shqiptar, nga atje, Elita ka sjell disa foto ku shfaqet super jo.shëse.

Vetëm në bekini, Elita nuk ka hezituar të ekspozoj linjat e saj perfekte, me këto imazhe ajo do lë pa gjumë Gjikon, pasi është shfaqur super e zjarrtë. /ORAinfo/