Home Uncategorized Yll Limani na prezanton me trungun familjar nga një dasëm shqiptare

Yll Limani na prezanton me trungun familjar nga një dasëm shqiptare

Yll Limani është njëri ndër këngëtarët më të kërkuar, këngëtari përtej muzikës, me postimet e tij ka qëndruar gjithmonë afër ndjekësve të tij, madje ai nuk ka ngurruar as edhe të ndajë foto e video qesharake nga përditshmëria e tij me familjarë.

Së fundi ai ka marrë pushim dhe është larguar për pak nga koncertet e tij për shijuar një dasëm nga fisi i tij, nga ata aty Ylli na ka njoftuar me familjarët e tij, përtej trungut të ngushtë.

Megjithatë edhe në këtë ceremoni familjare ai nuk ka mundur t’i shpëtojë dot muzikës, pasi ka kënduar në dasmë, baladat e tij janë shpesh këngët e dashurisë së çifteve shqiptare me të cilat zgjedhin të hapin dasmat e tyre.

Bashkëpunimi i tij i fundit me Noizyn “Alkool” duket se ka ecur mirë dhe po pëlqehet nga publiku./Lajmi.net/