Home Uncategorized Shkurta me burrin dhe djalin nisin pushimet, postojnë foto nga bregdeti

Shkurta me burrin dhe djalin nisin pushimet, postojnë foto nga bregdeti

Jeta e saj private gjithmonë ka qenë në fokus të mediave, por, këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi, ka preferuar që atë ta mbajë sa më larg syrit të publikut.

Ajo ka preferuar se jetën e saj profesionale ta ketë gjithmonë primare, pastaj atë private.

Nuk ka shumë kohë që ajo është bërë nënë për herë të parë, e në krah ka një burrë shumë të dashur.

Familja e tyre tashmë kanë nisur pushimet, pasi ka qenë vetë Alberti që ka postuar foto nga bregdeti, ku shihet se bashku me djalin, Malin./ORAinfo/