Home Uncategorized Motrat Koçi kaq të ëmbla në videon e fundit

Motrat Koçi kaq të ëmbla në videon e fundit

Eni dhe Greta Koci janë motrat e sukseshme në muzikë.

Ato pëlqehen tashmë nga një audiencë e gjerë duke u ndjekur shumë edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ishte Eni që vizitoi Gretën jashtë Shqipërisë.

Nga atje sollën një video të ëmbël bashkë ku treguan se dolën të bëjnë shoping për shtatzëni pasi Eni është shtatzëne./InfoKosova/

Shiko videon: