Home Uncategorized Kështu vozitë Gëzimja, reja e Remzie Osmanit

Kështu vozitë Gëzimja, reja e Remzie Osmanit

Gëzimja, është një nga rejat e famshme në vend, por që nuk ka aktivitet të madh në rrjete sociale.

Bukuroshja është nënë e një vajze, por ende duket si vajzë e re me kaçurrelat natyrale.

Gëzimja, sot është nisur për Mushtisht me veturën e saj dhe siç shihet nga video e shpërndar, disponimin e kishte në nivel.

Raporti i Gëzimes me Remzien është shumë i mirë dhe këtë e pohon shumë shpesh këngëtarja e njohur./Kosovarja/