Home Uncategorized A është Bora Zemani po kaq e bukur edhe pa grim?

A është Bora Zemani po kaq e bukur edhe pa grim?

Bora është në qendër të mediave rozë.

Secili postim i saj merr vëmendje.

Së fundi ajo ka postuar një imazh të sajin ku shihet duke u bërë gati tek grimerja.

Me plotë bindje mund të themi se Bora është kaq rrezatuese dhe e bukur me dhe pa grim./InfoKosova/