Home Uncategorized Ndryshimi i fundit i Teuta Krasniqit ju lë pa fjalë

Ndryshimi i fundit i Teuta Krasniqit ju lë pa fjalë

Ka kohë që Teuta Krasniqin nuk e kemi pare të përfshirë në ndonjë projekt televiziv, madje as në aspektin artistik.

Dikur një nga figurat më të para në ekran, vitet e fundit Teuta ka qëndruar dukshëm më larg angazhimeve të kësaj linje.

Por, aktorja ka qenë e përfshirë në shfaqje të Teatrit Kombëtar, ku edhe është e punësuar.

Teuta, së fundi ka nisur punë në serialin me titull “Tre vllaznit”, i cili pritet ta ketë premierën shumë shpejtë.

Aktorja po duket ndryshe dhe shumë bukur./Kosovarja/