Home Uncategorized Ky është vallëzimi më i ëmbël me mindil i një çifti

Ky është vallëzimi më i ëmbël me mindil i një çifti

Rita dhe Fidani janë një nga çiftet më të ëmbël të skenës muzikore.

Çifti që pak kohë më parë ka zyrtarizuar lidhjen e tyre me fejesë, po lë përshtypje tejet të mirë tek ndjekësit, qoftë me këngët që po sjellin, qoftë me gjestet që përcjelllin herë pas herë.

Dyshja janë së bashku si në jetën profesionale ashtu edhe në të përditshmëri, derisa së fundmi kanë shkëputur nga klipi një video duke vallëzuar me mindil.

Përmes këtyre sekuencave ata treguan se sa shumë sukses po paraqet kënga e tyre e fundit “Luje mindilin”./Kosovarja/

Shiko videon: