Home Uncategorized Ganimete Musliu e Leonora Jakupi e “kallin” atmosferën në kanagjeq

Ganimete Musliu e Leonora Jakupi e “kallin” atmosferën në kanagjeq

Në një video të publikuar në rrjetin social Facebook, shihen deputetja e PDK-së Ganimete Musliu dhe këngetarja Leonora Jakupi, duke vallëzuar si mysafire në një kanagjeq.

Deputetja Musliu me një fustan bardh e zi, shihet teksa vallëzon në kanagjeq. Ndërsa, këngëtarja Leonora Jakupi shfaqet tejet elegante me një fustan ngjyrë vjollcë.

Për më shumë shihni videon: