Home Uncategorized Fejohet futbollisti i Kombëtares së Kosovës Idriz Voca, kjo është nusja bukuroshe

Fejohet futbollisti i Kombëtares së Kosovës Idriz Voca, kjo është nusja bukuroshe

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Idriz Voca i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar.

Mesfushori i ekipit italian Cosenza, i ka propozuar partneres së tij, Anete Meier, e cila njihet si blogere.

Lajmin për fejesë e kanë bërë pikërisht vetë çifti, ata kanë ndarë foto nga propozimi i futbollistit në profilet e tyre në rrjete sociale.

“Ajo tha po”, ka shkruar Voca në ‘Instagram’ derisa të shumta kanë qenë urimet nga ana e familjarëve dhe miqve./Lajmi/