Home Uncategorized Në këtë gjendje e publikon Robert Berisha Laureten

Në këtë gjendje e publikon Robert Berisha Laureten

Roberit dhe Laureta janë çifti me i komentuar i momentit.

Dyshja duket se po shijon lidhjen e tyre tashmë ‘ashiqare’, shkruan InfoKosova.

Ata nuk hezitojnë njeri tjetrin ta paraqesin në rrjetet e tyre sociale.

Këtë herë ishte Roberti i cili e publikoj Laureten në një formë mjaftë të mirë e joshëse./InfoKosova/