Home Uncategorized Ndoshta nuk e dinit, por ja çka po ndodh me lidhjen e...

Ndoshta nuk e dinit, por ja çka po ndodh me lidhjen e Dj Dagz dhe Einxhel

Për një kohë, dyshja Dj Dagz dhe moderatorja Einxhel Shkira ishin protagonistët e vërtet të faqeve rozë.

Ata u lidhën gjatë pjesëmarrjes së tyre ne “BBV” dhe marrëdhënia e tyre oi vazhdon edhe jashtë showt televiziv.

Ndonëse kishte përflitje se janë ndarë, dyshja janë bashkë dhe më të lumtur se kurrë, madje po planifikikojnë që lidhjen ta qojnë më tej.

Dagz dhe Enixhel së fundi kanë qenë në Turqi, nga ku kanë sjell foto mjaftë atraktive./Kosovarja/