Home Uncategorized Modelja bukuroshe në lidhje, kush është fatlumi?

Modelja bukuroshe në lidhje, kush është fatlumi?

Modelja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka disa javë që është kthyer në Europë.

Bukuroshja shqiptare e Malit të Zi, ka ditë që po shijonte pushimet në bregdetin Italian, shkruan Kosovarja.

Por, siç duket tashmë aventurat nuk po i shijon e vetme, ajo në fotografinë e publikuar së fundmi ka zbuluar se është në lidhje, por nuk e ka bërë të ditur identetin e mashullit fatlum.

Se a është shqiptar apo i ndonjë nacionaliteti tjetër, ashtu sikurse burri i motrës së saj Afërditës, mbase modelja do ta zbuloi në të ardhmen?!