Home Uncategorized Leonora bëhet si “kukull”, vëmendje marrin flokët e saj

Leonora bëhet si “kukull”, vëmendje marrin flokët e saj

Leonora Jakupi, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e botës së muzikës, ajo vazhdon të jetë njëra nga më të prferuart nga publiku.

Jeta e saj profesionale si dhe ajo private gjithmonë kanë qenë në fokus të audiencës, mirëpo ajo ka preferuar që jetën sentimentale ta mbajë larg nga publiku.

Duke qenë se tani është nisur sezoni i dasmave, ajo është aktive më shumë se kurrë.

Së fundmi ka postuar një foto ku shihet nga frizreka, ku vëmendje merr flokët e saj të rregulluar me shumë stil./ORA

Shiko videon: