Home Uncategorized Ia tepron Tayna, del komplet pa breke

Ia tepron Tayna, del komplet pa breke

Tayna, po vazhdon të marr vemendje me këngët e saj.

Ani pse për një kohë ishte larguar paksa nga muzika, ajo tani është rikthyer.

Madje, vetë ajo ka treguar se do të publikoj kengen e saj ne bashkpunim me Butrint Imerin dhe reperin Mozzik.

Ajo çka mori vemendje është veshje e saj, me fustan të gjatë, e i hapur te kemba.

Tayna, duket se ka dalë komplet pa të bre.ndshme.

Shiko foton: